Tworzenie niezwykłej grafiki

Nadchodzi nowa epoka dla wszystkich tworzących gry osób. Firma ,,Autodesk” stworzyła innowacyjną platformę, która przeznaczona jest dla wszystkich niezależnych twórców. Już dziś zobacz, jak projektować, budować i tworzyć gry w technologii 3D.

Pakiet Autodesk

Udostępniony przez firmę pakiet umożliwia stworzenie własnej gry z grafiką koncepcyjną, postaciami w 3D, teksturami i animacjami. Wszystko, co musimy posiadać to swój własny pomysł na grę. Autodesk przygotował wszystko w taki sposób, że nie musimy martwić się niczym więcej. W planie gry tworzymy scenariusz, następnie tworzymy koncepcję artystyczną naszego otoczenia. Z pomocą technologii 3D możemy wykreować postacie, zaplanować rozgrywkę, zbudować nowy układ poziomów. Na samym końcu możemy wszystko przetestować, sprawdzając tym samym jak działa narzędzie oferowane przez Autodesk. Jeśli więc pasjonujemy się grafiką komputerową i designem, platforma przeznaczona jest wprost dla nas. To miejsce kreatywne i niezwykle inspirujące – każdy twórca gier z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie.

Projektowanie bez tajemnic

Tworzenie gier jeszcze nigdy nie było tak proste i banalne, jak z pomocą platformy firmy Autodesk. Oprogramowanie to jest coraz chętniej wykorzystywane przez wszystkich projektantów gier. Z pomocą strony zadbamy nie tylko o swoją karierę, lecz także umiejętności. Firma wspiera studentów i uczniów, umożliwiając im bezpłatny dostęp do oprogramowania. Angażowanie się w przyszłe pokolenie projektantów to najlepsze, co można zrobić dla młodych osób. Oprogramowanie to używa mnóstwo największych firm z całego świata. Już dziś zacznij testować projektowe narzędzia 3D, by przekonać się jak wiele rzeczy możesz wykonać z pomocą tego innowacyjnego rozwiązania do grafiki. Wszelkie wyzwania projektowe staną się przyjemnością.

Trójwymiarowa rzeczywistość

Twórz zupełnie nowy, nieznany dotąd nikomu świat. Oprogramowanie Autodesk otwiera przed nami zupełnie nieodkryte możliwości, jakich dotąd jeszcze nikt nie przełożył na grę. Projektowane urządzenia w grach będą mogły z łatwością być odwzorowywane w swoich rzeczywistych wymiarach, jak i w otoczeniu. Autodesk to nie tylko tworzenie gier, lecz także szerokie pole możliwości do tworzenia budynków, infrastruktury i projektowania jej. Możemy także tworzyć z jego pomocą produkty przemysłowe. Szereg innych produktów oprogramowania Autodesk umożliwia nam z kolei dostęp do animacji, renderowania i symulacji, które na co dzień wykorzystują profesjonaliści w tworzeniu materiałów dla telewizji czy radia.

To niezwykle łatwa grupa narzędzi, o wyjątkowym, intuicyjnym systemie. Liczba zastosowań tego programu nie ma końca. Twórz zabawki, prototypy, budowle i postacie z gier. Przenieś wyobraźnię prosto do wirtualnej rzeczywistości, nieograniczonej na żadnym polu. Rozwijaj się i twórz coraz lepsze animacje i symulacje. Oprogramowanie jest rozbudowane pod takim kątem, że nada się zarówno dla studentów, jak i profesjonalistów w ich codziennej pracy. Autodesk to absolutny lider jeśli chodzi o programy do tworzenia grafiki 3D. Potwierdza to mnóstwo zdobytych nagród. Technologię Autodesk wykorzystują inżynierzy, projektanci i architekci z całego świata. Do oprogramowania może dołączyć każdy, by swoim talentem wspierać dalszy rozwój tego innowacyjnego narzędzia.

Rysuj, szkicuj, twórz

Program umożliwia także tworzyć rysunki w formacie DWG przy wykorzystaniu generatora kształtów, blachowych konstrukcji czy układów mechanicznych. Możemy także analizować ruchy poszczególnych elementów, by na końcu wprowadzić render produktu, czyli szybki przegląd stworzonej przez nas wirtualnej maszyny. Już dziś stwórz swój własny świat w grze, wprowadzając postacie nie z tego świata i konstrukcje, jakich nie widział jeszcze nikt.

Wykorzystaj możliwości oprogramowania Autodesk i testuj zupełnie działanie programu, tworząc grafikę prosto z naszej wyobraźni. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń, a jeżeli takowe już występują – jest to tylko i wyłącznie nasza wyobraźnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *